مدیریت بازیکنان
۱۳۹۱/۱۲/۱۵

    

برای تغییر توانایی های بازیکنان، بر روی بازیکن موردنظر دبل کلیک کنید. در صفحه ای که در سمت راست باز می شود، میزان توانایی هر بازیکن (که در حالت پیش فرض تمام توانایی ها صفر می باشد) نمایش داده می شود. برای افزایش و یا کاهش توانایی کافیست با استفاده از ابزار تعبیه شده برای هر قابلیت این کار را انجام دهید.(توانایی بازیکنان در زمین در صدی از عدد 100 می باشد، که 100 نشان دهنده ی بالاترین توانایی و صفر نشان دهنده عدم وجود آن توانایی در بازیکن می باشد.) عمل ارتقا دادن بازیکنان به این صورت است : از 1 تا 25 برای برای هر ارتقا 1 طلا , از 25 تا 50 برای هر ارتقا 2 طلا , از 50 تا 75 برای هر ارتقا 4 طلا و از 75 تا 100 برای هر ارتقا 8 طلا لازم است .

در نسخه 1.1 مسترکاپ شما قادر هستید در هر روز فقط 24 عدد به توانایی هر بازیکن اضافه فرمایید یعنی در 1 ساعت شما می توانید یکی از توانایی های بازیکن مورد نظر خود را 1 عدد اضافه فرمایید.

راهنمای بازار نقل و انتقال بازیکنان

با ورود به قسمت نقل و انتقالات همانند تصویر زیر در قسمت اول بازیکنان موجود در بازار نقل و انتقالات را مشاهده میکنید و با کلیک بر روی دکمه ی پیشنهاد در قسمت مشخص برای هر بازیکن نوار ارسال پیشنهاد جدید به شما نمایش داده خواهد شد.

در سمت راست این سطر لیست پیشنهادات تیم های دیگر که خواهان این بازیکن هستند را همراه با مبلغ پیشنهادی مشاهده می نمایید و در سمت چپ نیز مبلغ مربوط به پیشنهاد خود را مشاهده میکنید که در صورت مناسب بودن شرایط این بازیکن متناسب با صلاح دید خود پیشنهاد خود را با بیشترین مبلغ نسبت به پیشنهادات قبلی (این مبلغ توسط مسترکاپ محاسبه می گردد) برای دعوت از این بازیکن اعلام میکنید. برای مشاهده جزییات و توانایی های هر بازیکن نیز می توانید بر روی آیکون پروفایل که در کنار دکمه ی "پیشنهاد" قرار داده شده است کلیک کرده و پروفایل بازیکن مربوطه را مشاهده کنید. در پروفایل هر بازیکن تمامی ویژگی و خصوصیات و توانایی های ذاتی و فیزیکی همراه با لیست لیگ هایی که در آن بازی کرده و همچنین تاریخچه نقل و انتقال آن بازیکن نمایش داده می شود.

در پایان زمان انتقال بازیکن به تیمی که بیشترین پیشنهاد را ارسال کرده خواهد پیوست. توجه کنید که مبلغ قرارداد مربوط به ورود این بازیکن به تیم شماست و بعد از آن می بایست حقوق ماهیانه این بازیکن که در ستون جداگانه ای در تصویر بالا نشان داده شده است، پرداخت نمایید. برای اطلاع از وضعیت قرارداد بازیکنان تیم خود به قسمت "لیست بازیکنان من" مراجعه کنید!

در این قسمت بازیکنان حرفه ای تیم شما نمایش داده میشود که امکان تمدید قرارداد و فروش آن ها امکان پذیر است. البته توجه کنید که تنها بازیکنان سکو نشین امکان فروش دارند که میتوانید با مراجعه به لیست بازیکنان از حضور آن ها بر روی سکو اطمینان حاصل کنید. با کلیک بر دکمه ی فروش متناسب با قدرت بازیکن شما قیمتی برای شروع مزایده از سمت بازار اعلام میگردد که تیم های دیگر با ارسال پیشنهادات ذکر شده در قسمت بالا قیمت آن را افزایش می دهند. زمان حضور هر بازیکن در لیست نقل و انتقالات دو ساعت است که با استفاده از دکمه ی افزایش زمان در کنار زمان انتقال امکان افزایش آن وجود دارد.

هر تیم در بازار نقل و انتقالات بازیکن حرفه ای می تواند در 5 مزایده همزمان شرکت کند که در تب دوم با نام "پیشنهادات من" قابل مشاهده است. در این قسمت نیز مانند دو گزینه ی قبلی لیستی از بازیکنان همراه با جزیاتی نظیر زمان باقی مانده مزایده ، آخرین پیشنهاد ، سطح و ... به شما نشان داده می شود و امکان بررسی دقیق تر آن ها میسر است. اگر واقعا به یک بازیکن نیاز دارید باید بعد از ارسال پیشنهاد مرتب به آن سر بزنید تا از آخرین وضعیت آن مطلع باشید!

 

 

در حال بارگذاري . . .